Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

254

Zweryfikuj wprowadzone dane w ofercie. Jeśli są niepoprawne edytuj zgłoszenie. Jeśli wszystko jest ok kliknij zatwierdź

 

JNS Sp. z o.o. jest firmą działającą na terenie całej Polski, specjalizującą się w świadczeniu usług teleinformatycznych dla klientów biznesowych. Od lat na potrzeby rynku tworzymy systemy IP i oprogramowanie z tym związane. Wdrażamy m.in. Centrale telefoniczne IP, systemy Call Center, systemy Taxi, systemy gastronomiczne, systemy CRM oraz świadczymy szereg usług telekomunikacyjnych, takich jak: Telefonia VoIP, łącza internetowe, a także usługi hostingowe, archiwizacji danych, tworzenie stron www, audyty bezpieczeństwa.

Zapraszamy na praktyki osoby chętne do poznania praktycznej strony zawodu branży telekomunikacyjnej w Dziale technicznym i w Dziale marketingu. Praktyki odbywają się po okiem doświadczonych specjalistów, dzięki czemu można zdobyć cenne doświadczenie i wiedzę, niezbędne w dalszej karierze zawodowej.

Oferta pracodawcy

Praktykant - edytor tekstu

Zobacz wszystkie
 • Dział firmy:

  Administracja/ Prawo
 • Miejscowość:

  Łódź
 • Data rozpoczęcia:

  17.11.2016
 • Data zakończenia

  18.11.2016
 • Oferta wygasa:

  16.11.2016
 • Płatny:

  Bezpłatny

Oferujemy:

Oferujemy praktyki zarówno stacjonarne, jak i zdalne, elastyczny wymiar godzin który pozwoli połączyć praktyki z pracą lub studiami.

Zakres zadań:

Korekta publikowanych tekstów i ofert.

Aktualizacja treści.

Fakultatywnie działania związane z pozycjonowaniem, copywritingiem, podstawami grafiki - w zależności od predyspozycji praktykanta.

Wymagania

Umiejętności:

 • Obsługa Pakietu Office

Praktyki

Jak aplikować?
Zaloguj się aby aplikować.