Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

70

Zweryfikuj wprowadzone dane w ofercie. Jeśli są niepoprawne edytuj zgłoszenie. Jeśli wszystko jest ok kliknij zatwierdź

Amcor jest jedną z największych na świecie firm produkujących opakowania. Centrala firmy znajduje się w Melbourne w Australii. Amcor posiada 33 000 pracowników, ponad 300 fabryk w 43 krajach na 5-ciu kontynentach. W Polsce firma zatrudnia 800 pracowników w 4 zakładach, trzech znajdujących się w Łodzi i jednym w Złotowie (woj. Wielkopolskie). Jeden z łódzkich zakładów należy do grupy produktowej Tobacco, produkującej opakowania dla przemysłu tytoniowego, pozostałe do grupy Flexibles, zaopatrującej głównie branżę spożywczą w opakowania foliowe. W sumie w Polsce zatrudniamy ok. 800 pracowników. Naszymi klientami są globalne koncerny, a we własnej branży posiadamy opinię lidera innowacji i nowych technologii. Strategia rozwoju firmy zakłada osiągnięcie pozycji jednego z trzech głównych udziałowców na wszystkich wybranych rynkach oraz jednego z pięciu wiodących światowych producentów opakowań, co ma uczynić z niej markę rozpoznawalną na całym świecie. Misją firmy jest stworzenie stabilnej wartości dla akcjonariuszy Grupy, poprzez osiągnięcie wiodącej pozycji wśród producentów opakowań, nawiązanie znakomitych stosunków z klientami oraz stworzenie doskonałej jakości usług, a także zachęcanie i wynagradzanie pracowników za osiągnięcie najwyższego standardu pracy. Główne wartości to: • Odpowiedzialność społeczna Budowanie strategii uwzględniającej interesy społeczne i ochronę środowiska. • Prawość Ludzie otwarci, bezpośredni i uczciwi, traktujący innych z szacunkiem. • Praca zespołowa Zaangażowanie w pracę zespołową, w celu dalszego doskonalenia naszej oferty. • Bezpieczeństwo Wykorzystanie naszych zasobów w celu stworzenia bezpiecznego miejsca pracy. • Innowacja Bezustanna modyfikacja stosowanych praktyk, komercyjne wykorzystanie nowoczesnych technologii, rozwaga oraz rozsądek w zarządzaniu ryzykiem.

Oferta pracodawcy

Praktykant/ka w Dziale BHP i Ochrony Środowiska

Zobacz wszystkie
 • Dział firmy:

  BHP
 • Miejscowość:

  Łódź
 • Data rozpoczęcia:

  08.01.2018
 • Data zakończenia

  08.04.2018
 • Oferta wygasa:

  07.01.2018
 • Płatny:

  Tak

Oferujemy:

- płatne praktyki
- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
- możliwość rozwoju

Zakres zadań:

- tłumaczenie i tworzenie alertów bezpieczeństwa,
- szkolenie podwykonawców z zasad bhp,
- aktualizacja oceny ryzyka - audyty bezpieczeństwa na produkcji
- tworzenie instrukcji bezpieczeństwa i SOP
- zagadnienia związane z gospodarką odpadami (nadzór nad procesem, audyty miejsc gromadzenia odapów, wsparcie w procesie poprawnego sortowania odpadów, dokumentacja ADR itp.)
- wsparcie w nadzorze nad prawidowym gospodarowaniem chemią w zakładzie (audyty obszarów, sposób magazynowania itp.)
- wsparcie w nadzorze nad Zintegrowanym Systemem Zarządzenia (w zakresie ochrona środowiska ISO 14 001 i BHP OHSAS 18001)

Wymagania

Języki:

Angielski:

Średniozaawansowany,

Umiejętności:

Obsługa MS Office,

Komunikatywność,

Staże

Jak aplikować

Wyślij swoje zgłoszenie przesyłając dane podane w ustawieniach swojego konta.

Zaloguj się aby aplikować.