Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

24

Zweryfikuj wprowadzone dane w ofercie. Jeśli są niepoprawne edytuj zgłoszenie. Jeśli wszystko jest ok kliknij zatwierdź

Amcor jest jedną z największych na świecie firm produkujących opakowania. Centrala firmy znajduje się w Melbourne w Australii. Amcor posiada 33 000 pracowników, ponad 300 fabryk w 43 krajach na 5-ciu kontynentach. W Polsce firma zatrudnia 800 pracowników w 4 zakładach, trzech znajdujących się w Łodzi i jednym w Złotowie (woj. Wielkopolskie). Jeden z łódzkich zakładów należy do grupy produktowej Tobacco, produkującej opakowania dla przemysłu tytoniowego, pozostałe do grupy Flexibles, zaopatrującej głównie branżę spożywczą w opakowania foliowe. W sumie w Polsce zatrudniamy ok. 800 pracowników. Naszymi klientami są globalne koncerny, a we własnej branży posiadamy opinię lidera innowacji i nowych technologii.

Strategia rozwoju firmy zakłada osiągnięcie pozycji jednego z trzech głównych udziałowców na wszystkich wybranych rynkach oraz jednego z pięciu wiodących światowych producentów opakowań, co ma uczynić z niej markę rozpoznawalną na całym świecie.

Misją firmy jest stworzenie stabilnej wartości dla akcjonariuszy Grupy, poprzez osiągnięcie wiodącej pozycji wśród producentów opakowań, nawiązanie znakomitych stosunków z klientami oraz stworzenie doskonałej jakości usług, a także zachęcanie i wynagradzanie pracowników za osiągnięcie najwyższego standardu pracy.

Główne wartości to: • Odpowiedzialność społeczna Budowanie strategii uwzględniającej interesy społeczne i ochronę środowiska. • Prawość Ludzie otwarci, bezpośredni i uczciwi, traktujący innych z szacunkiem. • Praca zespołowa Zaangażowanie w pracę zespołową, w celu dalszego doskonalenia naszej oferty. • Bezpieczeństwo Wykorzystanie naszych zasobów w celu stworzenia bezpiecznego miejsca pracy. • Innowacja Bezustanna modyfikacja stosowanych praktyk, komercyjne wykorzystanie nowoczesnych technologii, rozwaga oraz rozsądek w zarządzaniu ryzykiem.

Oferta pracodawcy

Praktykant/ka w Dziale Gospodarki Magazynowej

Zobacz wszystkie
 • Dział firmy:

  Produkcja
 • Miejscowość:

  Łódź
 • Data rozpoczęcia:

  28.01.2016
 • Data zakończenia

  31.03.2016
 • Oferta wygasa:

  27.01.2016
 • Płatny:

  Bezpłatny

Oferujemy:

Jeżeli jesteś ambitny, chcesz zdobyć praktyczną wiedzę i rozpocząć swoją karierę w międzynarodowym środowisku – nasza oferta jest dla Ciebie! W Amcor Tobacco Packaging dajemy Ci możliwości rozwoju, poszerzenia swojej wiedzy, a przede wszystkim umiejętności. Zainwestuj w siebie, przekonaj się, jak funkcjonuje duża, międzynarodowa organizacja i nie zwlekaj – dołącz do nas! Amcor jest jedną z największych na świecie firm produkujących opakowania. Centrala firmy znajduje się w Melbourne w Australii. Amcor posiada 33 000 pracowników, ponad 300 fabryk w 43 krajach na 5-ciu kontynentach. W Polsce firma zatrudnia 800 pracowników w 4 zakładach, trzech znajdujących się w Łodzi i jednym w Złotowie (woj. Wielkopolskie). Jeden z łódzkich zakładów należy do grupy produktowej Tobacco, produkującej opakowania dla przemysłu tytoniowego, pozostałe do grupy Flexibles, zaopatrującej głównie branżę spożywczą w opakowania foliowe. Naszymi klientami są globalne koncerny, a we własnej branży posiadamy opinię lidera innowacji i nowych technologii. Strategia rozwoju firmy zakłada osiągnięcie pozycji jednego z trzech głównych udziałowców na wszystkich wybranych rynkach oraz jednego z pięciu wiodących światowych producentów opakowań, co ma uczynić z niej markę rozpoznawalną na całym świecie. Misją firmy jest stworzenie stabilnej wartości dla akcjonariuszy Grupy, poprzez osiągnięcie wiodącej pozycji wśród producentów opakowań, nawiązanie znakomitych stosunków z klientami oraz stworzenie doskonałej jakości usług, a także zachęcanie i wynagradzanie pracowników za osiągnięcie najwyższego standardu pracy.

Wymagania:

- Status studenta

- Dyspozycyjność min. 20 h w tygodniu

- Dobra znajomość Microsoft Office

- Znajomośc języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym

- Umiejętność pracy pod presją czasu - Otwartość i komunikatywność

Oferujemy:

- Możliwość odbycia bezpłatnych praktyk w międzynarodowym zespole

- Elastyczny czas pracy

- Zapoznanie z zasadami funkcjonowania Działu Gospodarki Magazynowej w firmie produkcyjnej

- Realizację samodzielnych zadań i projektów

- Referencje po odbyciu praktyk

CV proszę przesyłać na adres rekrutacja.lodz@amcor.com z dopiskiem „Praktyki_Gospodarka_Magazynowa”. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Zakres zadań:

Zakres obowiązków praktykanta:

- aktualizacja stanów magazynowych,

- tworzenie / zmiana specyfikacji pakowania,

- kontrola jakościowo – ilościowa stanów magazynowych materiałów,

- księgowanie obrotu materiałowego w systemie ERP.

Wymagania

Umiejętności:

 • język angielski

Praktyki

Zaloguj się aby aplikować.