Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

13

Zweryfikuj wprowadzone dane w ofercie. Jeśli są niepoprawne edytuj zgłoszenie. Jeśli wszystko jest ok kliknij zatwierdź

Stawiamy na kreatywne rozwiązania i ciągle szukamy nowych inspiracji w otaczającym nas świecie. Przykładem tego jest wdrożenie projektu nowego mBanku – unikalnej koncepcji bankowości elektronicznej, która opiera się na zastosowaniu najnowszych technologii. W ramach nowej odsłony banku oferujemy naszym klientom m.in. możliwość kontaktu online z ekspertami, nową aplikację mobilną oraz mOkazje, pozwalające uzyskać spersonalizowane zniżki na wybrane produkty i usługi. Nowy serwis transakcyjny umożliwia integrację z mediami społecznościowymi oraz wprowadza elementy grywalizacji, które uatrakcyjniają wykonywanie codziennych operacji bankowych.

Jesteśmy organizacją, która docenia potencjał pracowników. Chcąc ich rozwijać, proponujemy im wiele ciekawych inicjatyw i projektów oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych. Chętnie zapraszamy również do współpracy studentów i absolwentów, oferując im uczestnictwo w Programie Rozwoju Młodych Talentów. Składa się on z praktyk i rotacyjnego stażu. Program praktyk to doskonała okazja na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych w wybranym departamencie, natomiast staż to możliwość bezpośredniego poznania wielu obszarów Banku dzięki zaangażowaniu w zadania i projekty prowadzone w różnych jednostkach organizacyjnych. Osoby biorące udział w Programie Rozwoju Młodych Talentów mogą liczyć na wsparcie opiekuna, który podzieli się swoją wiedzą merytoryczną i umiejętnościami praktycznymi.

Zgodnie z hasłem „Wyróżniają nas ludzie”, najważniejszym kapitałem Banku są pracownicy: profesjonalni, zaangażowani, myślący klientem, patrzący w przyszłość oraz poszukujący najlepszych rozwiązań.

www.mbank.pl
www.bankowetalenty.pl

Oferta pracodawcy

Praktykant/ka w obszarze Marketingu dla Klientów Młodych i Masowych

Zobacz wszystkie
 • Dział firmy:

  Marketing / PR
 • Miejscowość:

  Łódź
 • Data rozpoczęcia:

  01.10.2018
 • Data zakończenia

  31.03.2019
 • Oferta wygasa:

  30.09.2018
 • Płatny:

  Tak

Oferujemy:

 • zatrudnienie w ramach umowy o pracę 20 godzin w tygodniu (możliwość dostosowania godzin do zajęć na uczelni) z wynagrodzeniem 1 050 zł brutto, na okres od 6 miesięcy,
 • wsparcie ze strony mentora praktyk i opiekuna HR,
 • dostęp do wewnętrznego rynku pracy,
 • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, bezpłatne e-booki i audiobooki, kluby sportowo-zainteresowaniowe, możliwość skorzystania z Home Office do 5 dni w miesiącu),
 • dodatkowe 2 dni urlopu szkolnego w trakcie sesji.

 

Praca przy projektach związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy to nie tylko różnorodne zadania i dynamika połączona z rozwojem. To przede wszystkim olbrzymia duma, wachlarz emocji (od euforii po łzy szczęścia), kończąc na satysfakcji i poczuciu robienia przydanych, ważnych rzeczy.

Z kolei działania skierowane do klientów indywidualnych to możliwość nauki zasad przygotowywania dobrze skonstruowanych kampanii 360 stopni, obejmujących wszystkie rodzaje mediów.

Zakres zadań:

Przed nami 27 Finał WOŚP. mBank po raz drugi wystąpi w nim w roli głównego partnera i bankiera.

Oznacza to współpracę z agencjami kreatywnymi oraz samą Fundacją WOŚP i realizację zadań związanych m.in. z:

 • przygotowaniem komunikacji dla pracowników i klientów,
 • koordynacją zamówień i produkcji marketingowych,
 • logistyką wydarzenia (stawianie strefy mBanku, obecność w studio telewizyjnym, przygotowania do udziału w konferencji),
 • oraz innymi licznymi zadaniami w tym rozwijającym projekcie!

praca będzie również obfitować w projekty skierowane do największej grupy klientów mBanku – klientów indywidualnych.

Praktyki

Zaloguj się aby aplikować.