Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

195

Zweryfikuj wprowadzone dane w ofercie. Jeśli są niepoprawne edytuj zgłoszenie. Jeśli wszystko jest ok kliknij zatwierdź

Pelion S.A. – dawniej Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. – na rynku istnieje od 1990 r. Początkowo firma funkcjonowała jako lokalny, hurtowy dystrybutor farmaceutyków. W 1998 r. zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uzyskane z emisji środki pozwoliły na intensywny rozwój i konsolidację hurtowego rynku leków. Od tego czasu firma plasuje się w czołówce krajowych dystrybutorów farmaceutycznych.

Dziś Pelion to jedna z największych firm działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Pelion obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności realizowanymi odpowiednio przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. i Pharmapoint S.A. – sprzedaż hurtowa, Urtica i Pharmalink– zaopatrzenie szpitali i usługi logistyczne, DOZ S.A., Natura sp. z o. o., Limedika, Gintarine Vaistine i Norfos Vaistine – sprzedaż detaliczna oraz liczne spółki działalności pozostałej.

Oferta pracodawcy

Praktykant w Dziale HR/Komunikacji Wewnętrznej

Zobacz wszystkie
 • Dział firmy:

  Zasoby ludzkie
 • Miejscowość:

  Łódź
 • Data rozpoczęcia:

  20.03.2016
 • Data zakończenia

  31.05.2016
 • Oferta wygasa:

  29.02.2016
 • Płatny:

  Bezpłatny

Oferujemy:

OFERUJEMY: umowę zlecenie w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego możliwość dostosowania praktyk do zajęć przyjazną atmosferę pracy

Zakres zadań:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Pomoc przy przygotowywaniu i realizacji komunikacji wewnętrznej Redagowanie tekstów na blog firmowy o tematyce wellness corporate, profile firmowe na portalach społecznościowo-biznesowych oraz do wydawnictw wewnętrznych Wsparcie przy realizacji działań skierowanych do pracowników Wsparcie bieżących projektów realizowanych w dziale OCZEKIWANIA: studenci ostatnich lat studiów (preferowane: dziennikarstwo, komunikacja społeczna, marketing lub pokrewne) zainteresowanie zagadnieniami związanymi z problematyką zarządzania zasobami ludzkimi tzw. "lekkie pióro" umiejętności komunikacyjne i interpersonalne pozytywne nastawienie do życia gotowość do podjęcia praktyk od zaraz duże zaangażowanie, wnikliwość i wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

Wymagania obligatoryjne

Kierunki studiów:

 • Uniwersytet Łódzki : Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Wymagania dodatkowe:

Języki:

 • Angielski : Średniozaawansowany

Umiejętności:

 • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne pozytywne nastawienie do życia gotowość do podjęcia praktyk od zaraz

Praktyki

Zaloguj się aby aplikować.