Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

24

Zweryfikuj wprowadzone dane w ofercie. Jeśli są niepoprawne edytuj zgłoszenie. Jeśli wszystko jest ok kliknij zatwierdź

Firma Ericsson jest obecna w Polsce od 1904 roku. Jesteśmy wiodącym na polskim rynku liderem przygotowań do wdrożeń technologii 5G oraz drugim pod względem wielkości ośrodkiem badań i rozwoju Ericsson na świecie. Pracownicy Ericsson w Krakowie i Łodzi pracują nad oprogramowaniem w obszarze dostępu radiowego, natomiast w warszawskim biurze tworzymy oprogramowanie wykorzystywane do zarządzania sieciami komórkowymi. Pracując nad kompleksowymi rozwiązaniami teleinformatycznymi, oferujemy możliwości rozwoju kariery w obszarze ICT. Jako centrum R&D, w Krakowie i w Łodzi, prowadzimy projekty związane z oprogramowaniem teleinformatycznym w standardach 2G-5G. Tworzymy kompletne rozwiązania w obszarze sieci inteligentnych oraz sieci nowej generacji. Rezultaty naszej pracy wpływają na życie milionów ludzi na całym świecie, kształtują ich codzienne i przyszłe życie. Świadomość tego, a także możliwość działania w niezwykle twórczym i przyjaznym środowisku sprawia, że praca w Ericsson jest wyjątkowym doświadczeniem.

 

W całej Polsce Ericsson zatrudnia 3 000 osób. Naszym pracownikom zapewniamy warunki, które umożliwiają nie tylko osiąganie celów zawodowych, ale też motywują do podejmowania kolejnych wyzwań i rozwijania swojego potencjału. Wykorzystując m.in. metodyki Agile, wiemy jak ważna jest umiejętność współpracy. Możemy na siebie liczyć i wspieramy się w codziennych obowiązkach, nierzadko również po pracy, spędzając wspólnie czas. Pracę mogą u nas znaleźć studenci i absolwenci kierunków ścisłych (informatyka, telekomunikacja, elektronika, matematyka, fizyka), jak również specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, głównie na stanowiskach programistycznych i testerskich.

 

Wejdź na naszą stronę: https://www.ericsson.com/careers/global-locations/poland i zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy i praktyk!

 

Ericsson Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 175
90–363 Łódź
tel: 42 262 2500
https://www.ericsson.com/careers/global-locations/poland

Rekrutacja:
Agata Figat
tel: 42 262 2500
e-mail: agata.figat@ericsson.com

Oferta pracodawcy

Praktykant w Pionie Produkcji Oprogramowania

Zobacz wszystkie
 • Dział firmy:

  Administracja/ Prawo
 • Miejscowość:

  Łódź
 • Data rozpoczęcia:

  01.10.2016
 • Data zakończenia

  01.01.2017
 • Oferta wygasa:

  14.09.2016
 • Płatny:

  Bezpłatny

Oferujemy:

Naszym pracownikom zapewniamy: - płatne 2-3 miesięczne praktyki, - elastyczny czas pracy, - udział w ciekawych projektach, - pracę w młodym i dynamicznym zespole, - możliwość późniejszego zatrudnienia.

Zakres zadań:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - tworzenie, rozwijanie i testowanie oprogramowanie dla sieci mobilnych (2G-5G), - pracę nad automatyzacją narzędzi testowych, - tworzenie narzędzi i aplikacji webowych na wewnętrzne potrzeby działów.

Wymagania

Umiejętności:

 • znajomość języków skryptowych (Python, Perl, bash),
 • znajomość programowania webowego (PHP, JavaScript, JEE),
 • umiejętność pracy w systemach Linux i Windows
 • status studenta kierunków technicznych,
 • znajomość przynajmniej jednego języka programowania na poziomie samodzielności (preferowane C, C++, JAVA),
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • dyspozycyjność w wymiarze 20-40 godzin tygodniowo (w zależności od projektu)

Praktyki

Zaloguj się aby aplikować.