Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

13

Zweryfikuj wprowadzone dane w ofercie. Jeśli są niepoprawne edytuj zgłoszenie. Jeśli wszystko jest ok kliknij zatwierdź

Nasz biznes opiera się na produkcji, imporcie oraz eksporcie win. W szerokim portfolio produktów posiadamy: importowane z całego świata wina gronowe, wina musujące, wermuty, wina grzane, wina ekologiczne, wina deserowe oraz wina owocowe, cydry i inne napoje niskoalkoholowe oraz drinki RTD. Jesteśmy silną i stabilną firmą oraz jednym z największych producentów w branży winiarskiej w Polsce. Należymy do Polskiej Rady Winiarstwa, najbardziej liczącej się w kraju organizacji zrzeszającej firmy z branży winiarskiej. Nasze produkty otrzymuję medale oraz wyróżnienia za wysoką jakość i smak w krajowych konkursach branżowych i konsumenckich, podczas imprez wystawienniczych w kraju i na świecie ale przede wszystkim cieszy nas uznanie naszych konsumentów, którzy od lat są wiernymi fanami naszych produktów. Do najbardziej rozpoznawalnych na rynku marek naszej firmy należą wina: Kadarka Prestige, Celebro, Aronica, Zbójeckie Grzane oraz Cydr Dobroński.

Oferta pracodawcy

Praktyki w Dziale Marketingu

Zobacz wszystkie
 • Dział firmy:

  Marketing / PR
 • Miejscowość:

  Dobroń
 • Data rozpoczęcia:

  01.07.2017
 • Data zakończenia

  30.09.2017
 • Oferta wygasa:

  31.05.2017
 • Płatny:

  Bezpłatny

Oferujemy:

Letnie praktyki z możliwością przedłużenia/przekształcenia w płatny staż.

Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z branży FMCG. Elastyczny czas pracy.

Realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań.

Zakres zadań:

Praca przy projektach marketingowych. W ramach praktyk zajmiesz się projektem mającym na celu opracowanie nowych działań marketingowych dla naszych produktów. Oczekujemy „świeżych”, nietuzinkowych pomysłów, które zwiększą rozpoznawalność naszych marek i przełożą się na nowych klientów. Będziesz poruszać się w środowisku social mediów, blogów, szukać nowych sposobów komunikacji. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Dodatkowo: Współpraca z agencjami zewnętrznymi i dostawcami Wsparcie działu marketingu w bieżących pracach administracyjnych

Wymagania

Umiejętności:

 • Szukamy zdolnych, zmotywowanych, kreatywnych osób, które nie boją się wziąć odpowiedzialności za poważne zadania i projekty.
 • Szukamy zdolnych, zmotywowanych, kreatywnych osób, które nie boją się wziąć odpowiedzialności za poważne zadania i projekty.

Kierunki studiów:

 • Uniwersytet Łódzki : Marketing
 • Politechnika Łódzka : Zarządzanie

Praktyki

Zaloguj się aby aplikować.