Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

30

Zweryfikuj wprowadzone dane w ofercie. Jeśli są niepoprawne edytuj zgłoszenie. Jeśli wszystko jest ok kliknij zatwierdź

Stawiamy na kreatywne rozwiązania i ciągle szukamy nowych inspiracji w otaczającym nas świecie. Przykładem tego jest wdrożenie projektu nowego mBanku – unikalnej koncepcji bankowości elektronicznej, która opiera się na zastosowaniu najnowszych technologii. W ramach nowej odsłony banku oferujemy naszym klientom m.in. możliwość kontaktu online z ekspertami, nową aplikację mobilną oraz mOkazje, pozwalające uzyskać spersonalizowane zniżki na wybrane produkty i usługi. Nowy serwis transakcyjny umożliwia integrację z mediami społecznościowymi oraz wprowadza elementy grywalizacji, które uatrakcyjniają wykonywanie codziennych operacji bankowych.

Jesteśmy organizacją, która docenia potencjał pracowników. Chcąc ich rozwijać, proponujemy im wiele ciekawych inicjatyw i projektów oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych. Chętnie zapraszamy również do współpracy studentów i absolwentów, oferując im uczestnictwo w Programie Rozwoju Młodych Talentów. Składa się on z praktyk i rotacyjnego stażu. Program praktyk to doskonała okazja na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych w wybranym departamencie, natomiast staż to możliwość bezpośredniego poznania wielu obszarów Banku dzięki zaangażowaniu w zadania i projekty prowadzone w różnych jednostkach organizacyjnych. Osoby biorące udział w Programie Rozwoju Młodych Talentów mogą liczyć na wsparcie opiekuna, który podzieli się swoją wiedzą merytoryczną i umiejętnościami praktycznymi.

Zgodnie z hasłem „Wyróżniają nas ludzie”, najważniejszym kapitałem Banku są pracownicy: profesjonalni, zaangażowani, myślący klientem, patrzący w przyszłość oraz poszukujący najlepszych rozwiązań.

www.mbank.pl
www.bankowetalenty.pl

Oferta pracodawcy

Praktyki w obszarze bankowości mobilnej

Zobacz wszystkie
 • Dział firmy:

  Księgowość / Finanse
 • Miejscowość:

  Łódź
 • Data rozpoczęcia:

  01.06.2016
 • Data zakończenia

  31.05.2017
 • Oferta wygasa:

  31.05.2016
 • Płatny:

  Tak

Oferujemy:

W ramach praktyki oferujemy Ci szereg możliwości, a w tym:

zdobycie doświadczenia pod okiem specjalistów w jednej z najlepszych instytucji finansowych w Polsce poznanie rynków finansowych i telekomunikacyjnych oraz innowacji produktowych w tych obszarach wiedzę w zakresie procesów i tworzenia produktów bankowych, w szczególności w specyficznym połączeniu z operatorem komórkowym zdobycie wiedzy z zakresu technik sprzedaży i prowadzenia szkoleń zdobycie wiedzy z zakresu komunikacji banku i operatora z Klientem zdobycie doświadczenia w obszarze analizy danych, wyciągania wniosków i podejmowania decyzji biznesowych zdobycie wiedzy z zakresu zarządzania wysokością stawek i rentownością sprzedaży w poszczególnych kanałach sprzedaży odbycie płatnych praktyk. umowę o pracę oraz pakiet benefitów (min. opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku) możliwość rozwoju w ramach mBanku oraz Spółek wchodzących w skład Grupy

Zakres zadań:

Główne zadania: przygotowanie/aktualizacja benchmarków cenowych i procesowych we współpracy z pracownikami jednostki, w tym również analiza ofert i procesów banków zagranicznych współpraca przy tworzeniu poszczególnych ofert bankowo-telekomunikacyjnych zarówno pod kątem wdrożeniowym jak i komunikacyjnym współpraca w tworzeniu materiałów szkoleniowych i prowadzeniu szkoleń dla sieci sprzedaży Orange Finanse wsparcie w zakresie procesu zarządzania kampaniami marketingowymi, tworzenia konceptów promocji cenowych, konkursów dla Klientów i sieci sprzedaży wsparcie w zakresie obsługi procesów sprzedaży produktów oferowanych w ramach Orange Finanse dla Klientów OF i BC wsparcie w zakresie tworzenia analiz biznesowych m.in. w zakresie monitorowania procesów: sprzedaży, aktywacji, transakcyjności, etc. tworzenie oraz aktualizowanie skryptów sprzedażowych dla Call Center Orange Finanse przeprowadzanie audytów kampanii realizowanych przez Call Center Orange Finanse (odsłuch rozmów, raport, wnioski) tworzenie oraz aktualizowanie materiałów szkoleniowych dla sieci Orange wsparcie w testach procesów bankowych i wdrażanych produktów oraz tworzenie na ich podstawie materiałów szkoleniowych bieżące wsparcie działań jednostki

Wymagania

Kierunki studiów:

 • Uniwersytet Łódzki : Ekonomia
 • Społeczna Akademia Nauk : Ekonomia
 • Politechnika Łódzka : Ekonomia
 • Uniwersytet Łódzki : Finanse i rachunkowość
 • Społeczna Akademia Nauk : Finanse i rachunkowość
 • Politechnika Łódzka : Finanse i rachunkowość
 • Uniwersytet Łódzki : Informatyka i ekonometria
 • Społeczna Akademia Nauk : Informatyka i ekonometria
 • Politechnika Łódzka : Informatyka i ekonometria
 • Uniwersytet Łódzki : Zarządzanie
 • Społeczna Akademia Nauk : Zarządzanie
 • Politechnika Łódzka : Zarządzanie

Praktyki

Zaloguj się aby aplikować.