Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

195

Zweryfikuj wprowadzone dane w ofercie. Jeśli są niepoprawne edytuj zgłoszenie. Jeśli wszystko jest ok kliknij zatwierdź

Specjalizujemy się w budowaniu rozwiązań IT, których celem jest wsparcie działań naszych klientów w segmencie handlu tradycyjnego FMCG.

Oferta pracodawcy

Praktyki w zespole ds. Operacyjnych

Zobacz wszystkie
 • Dział firmy:

  Administracja/ Prawo
 • Miejscowość:

  Łódź
 • Data rozpoczęcia:

  14.11.2016
 • Data zakończenia

  14.12.2016
 • Oferta wygasa:

  13.11.2016
 • Płatny:

  Bezpłatny

Oferujemy:

CHCESZ: studiować i jednocześnie zdobywać doświadczenie podczas bezpłatnych praktyk uczestniczyć w innowacyjnym projekcie rozmawiać, zadawać pytania, dociekać, szukać informacji, analizować, ustalać DODATKOWO MASZ OCHOTĘ: zasmakować pysznej kawy w towarzystwie uśmiechniętych ludzi poplotkować lub pożartować zrobić sobie przerwę na szybką fajkę podjadać żelki, cukierki, ciastka, czekolady? w naszej kuchni znajdziemy wszystko! A wszystko to możesz robić na hipsterskiej ławce w cieniu drzewa lub w pełnym słońcu na budującym się właśnie kolejnym Woonerfie w Łodzi! NIE CZEKAJ – WYSYŁAJ DO NAS SWOJE CV! NAJLEPSI ZOSTAJĄ Z NAMI NA DŁUŻEJ ! JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O NAS WIĘCEJ, ZAJRZYJ NA: http://marketlab.pl/

Zakres zadań:

WYMAGAMY OD CIEBIE: bycia uśmiechniętym studentem z ważną legitymacją, chęci do rozmów i zadawania pytań, siły do podnoszenia coraz wyżej poprzeczki, umiejętności bycia sobą, odwagi do poznania naszego zespołu NIE WYMAGAMY OD CIEBIE: bycia młodym, pięknym, doświadczonym, umiejętności obsługi ksero czy faksu (tego pierwszego Cię nauczymy, drugiego sami nie potrafimy), pracowania u nas tylko dla darmowego facebooka , wstawania wcześniej, aby zaczynać pracę od godziny 8:00.

Wymagania

Języki:

 • Angielski : Średniozaawansowany

Umiejętności:

 • status studenta

Praktyki

Zaloguj się aby aplikować.