Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

254

Zweryfikuj wprowadzone dane w ofercie. Jeśli są niepoprawne edytuj zgłoszenie. Jeśli wszystko jest ok kliknij zatwierdź

Spółka Międzynarodowe Targi Łódzkie istnieje od roku 1989 i jest największym w centralnej Polsce organizatorem imprez wystawienniczych. Zakres działalności MTŁ to organizacja branżowych targów, wystaw, konferencji o krajowym i międzynarodowym zasięgu, a także budowanie biznesowego i nowoczesnego wizerunku Łodzi i Regionu. Międzynarodowe Targi Łódzkie realizują corocznie kilkanaście własnych tematów targowych. Wiele z nich to projekty branżowe o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym i krajowym rynku wystawienniczym. Warto tutaj wymienić: Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video - Film Video Foto, Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD, Targi Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR, Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR. Systematycznie rozszerzany jest zakres tematyczny targów. Podejmowane są inicjatywy prezentacji nowych obszarów aktywności gospodarczej. Poszczególne imprezy zyskują oprawę merytoryczną w postaci sympozjów, seminariów i konferencji. Zapraszamy do współpracy!

Oferta pracodawcy

Praktyki w Zespole Marketingu i Promocji

Zobacz wszystkie
 • Dział firmy:

  Marketing / PR
 • Miejscowość:

  Łódź
 • Data rozpoczęcia:

  01.06.2016
 • Data zakończenia

  30.06.2016
 • Oferta wygasa:

  31.05.2016
 • Płatny:

  Bezpłatny

Oferujemy:

Co sprawi, że będziesz naszym idealnym kandydatem:

- Otwartość i zapał do kontaktu z klientem niezależnie od formy i medium

- Łatwość w nawiązywaniu relacji

- Kreatywność

- Silna motywacja, dobra organizacja pracy oraz duża porcja entuzjazmu

Dlaczego praktyki w MTŁ:

- Praktyka w pełnym lub ograniczonym zakresie godzin

- Możliwość poznania pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Szansę zdobywania praktycznych i cennych umiejętności, które przydają się nie tylko w branży targowej

- Dla najlepszych oferujemy możliwość zatrudnienia w MTŁ na stałe!

Zakres zadań:

Praktykant/ praktykantka otrzyma zadania związane z organizacją konkretnego projektu targowego, m.in. - dotyczące promocji, kontaktu z partnerami, - pomocy w tworzeniu i wdrażaniu strategii wizerunkowej, - pomoc przy współpracy z mediami, - przygotowanie materiałów dla mediów, umów partnerskich, - pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami medialnymi, sponsorami, - tworzenie baz danych oraz ich aktualizacja, - przeprowadzanie ankiet na targach wśród zwiedzających, - obsługa zwiedzających w biurze organizacyjnym podczas odbywających się imprez targowych, - kontakty z klientami (w tym w języku obcym): prowadzenie rozmów akwizycyjnych, - udzielanie podstawowych informacji na temat imprezy w biurze prasowym, - prowadzenie rejestracji wykładów, spotkań, seminariów w trakcie targów, - zapoznanie się z funkcjonowaniem prac biurowych i działalnością marketingową, - uzupełnianie bazy danych o dane klientów w oparciu o pakiet MS Office, - redagowanie raportów, współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

Umiejętności:

 • komunikatywność
 • obsługa komputera
 • kreatywność
 • komunikatywność
 • obsługa komputera
 • kreatywność

Praktyki

Jak aplikować?
Zaloguj się aby aplikować.