Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

212

Zweryfikuj wprowadzone dane w ofercie. Jeśli są niepoprawne edytuj zgłoszenie. Jeśli wszystko jest ok kliknij zatwierdź

Amcor jest jedną z największych na świecie firm produkujących opakowania. Centrala firmy znajduje się w Melbourne w Australii. Amcor posiada 33 000 pracowników, ponad 300 fabryk w 43 krajach na 5-ciu kontynentach. W Polsce firma zatrudnia 800 pracowników w 4 zakładach, trzech znajdujących się w Łodzi i jednym w Złotowie (woj. Wielkopolskie). Jeden z łódzkich zakładów należy do grupy produktowej Tobacco, produkującej opakowania dla przemysłu tytoniowego, pozostałe do grupy Flexibles, zaopatrującej głównie branżę spożywczą w opakowania foliowe. W sumie w Polsce zatrudniamy ok. 800 pracowników. Naszymi klientami są globalne koncerny, a we własnej branży posiadamy opinię lidera innowacji i nowych technologii.

Strategia rozwoju firmy zakłada osiągnięcie pozycji jednego z trzech głównych udziałowców na wszystkich wybranych rynkach oraz jednego z pięciu wiodących światowych producentów opakowań, co ma uczynić z niej markę rozpoznawalną na całym świecie.

Misją firmy jest stworzenie stabilnej wartości dla akcjonariuszy Grupy, poprzez osiągnięcie wiodącej pozycji wśród producentów opakowań, nawiązanie znakomitych stosunków z klientami oraz stworzenie doskonałej jakości usług, a także zachęcanie i wynagradzanie pracowników za osiągnięcie najwyższego standardu pracy.

Główne wartości to: • Odpowiedzialność społeczna Budowanie strategii uwzględniającej interesy społeczne i ochronę środowiska. • Prawość Ludzie otwarci, bezpośredni i uczciwi, traktujący innych z szacunkiem. • Praca zespołowa Zaangażowanie w pracę zespołową, w celu dalszego doskonalenia naszej oferty. • Bezpieczeństwo Wykorzystanie naszych zasobów w celu stworzenia bezpiecznego miejsca pracy. • Innowacja Bezustanna modyfikacja stosowanych praktyk, komercyjne wykorzystanie nowoczesnych technologii, rozwaga oraz rozsądek w zarządzaniu ryzykiem.

Oferta pracodawcy

Stażysta ds. Finansowo- Księgowych

Zobacz wszystkie
 • Dział firmy:

  Administracja/ Prawo
 • Miejscowość:

  Łódź
 • Data rozpoczęcia:

  18.03.2016
 • Data zakończenia

  19.03.2016
 • Oferta wygasa:

  17.03.2016
 • Płatny:

  Tak

Oferujemy:

Oferujemy:

- płatny staż w wymiarze 1/2 etatu w oparciu o umowę zlecenie

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o zasięgu międzynarodowym

- przyjazną atmosterę

Zakres zadań:

Obowiązki:

- skanowanie i indeksowanie faktur w systemie ERP

- skanowanie i katalogowanie formularzy zmiany dostawcy

- księgowanie prostych dokumentów - wsparcie dalszego rozwoju systemu skanowania i rozpoznawania danych na dokumentach księgowych

Oczekiwania:

- biegła znajomość obsługi komutera i pakieku MS Office

- podstawowa umiejętność obsługi urzadzeń biurowych (skaner, kopiarka)

- dobra organizacja pracy

- dokładność - średniozaawansowana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego bedzie dodatkowym atutem

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV na adres rekrutacja.lodz@amcor.com z dopiskiem "Stażysta ds. Finansowo- Księgowych" w tytule wiadomości.

Wymagania

Umiejętności:

 • język angielski

Praktyki

Zaloguj się aby aplikować.