Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

195

Dlaczego praktyki?

Dziś wiedza teoretyczna zdobyta w murach uczelni to nie wszystko, od absolwenta oczekuje się czegoś więcej - doświadczenia, które będzie umiał zastosować w codziennym życiu zawodowym. Dlatego praktyki są świetnym rozwiązaniem. 

Pracodawca zyskuje ambitnego i zdeterminowanego pracownika natomiast student ma niepowtarzalną okazję zdobycia bezcennego doświadczenia zawodowego oraz weryfikację i rozwinięcie nabytych w czasie studiów umiejętności.

Kandydat ma możliwość poznania, na jakiej zasadzie funkcjonuje firma z jej realnymi wyzwaniami. W ten sposób podnosi swoje kwalifikacje i zwiększa szansę na zdobycie wymarzonej pracy w przyszłości. Sam fakt zdecydowania się na praktyki świadczy o tym, iż kandydat poważnie podchodzi do swojej kariery zawodowej a ponadto jest osobą otwartą na różne rozwiązania.

Często praktyki są elementem programu studiów, jednak pracodawcy chwalą sobie osoby, które samodzielnie decydują się na podjęcie praktyk dodatkowych. Praktyki są pomocne w podjęciu decyzji, co robić w przyszłości i często przyczyniają się do odnalezienia celu zawodowego.