SIGN IN
logo ABB

ABB

Production

Placydowska 27

95-070, Aleksandrów Łódzki

tel: +48 2222 3 7777


careers.abb

About the company

 

 

KIM JESTEŚMY?

ABB jest wiodącą globalną firmą technologiczną, która stymuluje transformację gospodarek i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. Integrując produktyelektryfikacji, <strong>robotyki</strong>, automatyki i systemów napędowych z rozwiązaniami cyfrowymi, ABB wyznacza nowe granice technologii i poziomy efektywności. Za sukcesem firmy stoi 105 tys. utalentowanych pracowników w ponad 100 krajach, którzy kontynuują ponad 130 letnią historię ABB. Chcesz wiedzieć więcej o naszej działalności? Odwiedź www.abb.com

 

 

CZY TO MOŻE BYĆ TWOJA HISTORIA?

Jeśli szukasz pracy, która ma sens, chcesz mieć wkład w postęp technologiczny i brać udział w projektach realizowanych na całym świecie, dołącz do nas. Oferujemy wiele możliwości dla osób o różnym profilu zawodowym, począwszy od stanowisk produkcyjnych, poprzez wykwalifikowanych inżynierów - specjalistów z zakresu energetyki, automatyki i robotyki, aż po funkcje biznesowe: HR, finanse, zakupy, a także szeroko pojęte IT.

 

 

Chcesz tworzyć historię razem z nami? Sprawdź: careers.abb 

 

 

NAPISZ SWOJĄ WŁASNĄ HISTORIĘ POD OKIEM EKSPERTÓW!

 

Jesteśmy przekonani, że młodzi ludzie zawsze wnoszą pozytywną energię do organizacji. Dlatego ich rozwój jest dla nas tak ważny. Robimy wszystko, żeby nasze programy stażowe były dla Was jak najbardziej atrakcyjne.

 

 

W lokalizacjach, w których znajdują się nasze fabryki, co roku uruchamiamy Program Praktyk Letnichdla studentów kierunków technicznych. Dzięki niemu praktykanci mogą zapoznać się ze specyfiką pracy w zakładzie produkcyjnym, wspierając poszczególne działy w realizowanych projektach.

 

 

Staże w naszym Korporacyjnym Centrum Technologicznymw Łodzi trwają od 3 do 6 miesięcy, a nabór na nie prowadzimy cały rok. To, co je wyróżnia to elastyczny czas pracy (minimum 20 godzin tygodniowo) i możliwość przedłużenia współpracy w formie stażu lub pracy na regularnym stanowisku. 

 

 

Oprócz tego raz w roku – w kwietniu – otwieramy nabór na 1-roczny program stażowy w Centrum Kontrolingu i Planowania w Łodzi. Ten program wyróżnia plan szkoleń zarówno biznesowych, jak i z zakresu umiejętności miękkich oraz opiekun przypisany do stażysty. 

 

 

Dla szczególnie ambitnych, raz w roku uruchamiamy Global Early Talent Program – 18-miesięczny staż w Finansach lub w Systemach Informatycznych. Jego uczestnicy rozpoczynają staż w Polsce, odbywają tygodniowe szkolenie w Szwajcarii, a później kontynuują staż w kolejnym, wybranym kraju. A jako, że ABB to globalna firma – jest w czym wybierać!

 

 

Kolejną, ciekawą propozycją jest ABB Discovery - Electrification Distribution Solutions (ELDS). To program dla studentów i absolwentów kierunków technicznych, który skupia się na nauce poprzez praktykę i pozwala uczestnikom sprawdzić się w różnych rolach w strukturach dywizji ELDS.

 

 

Zainteresowany? Sprawdź bieżącą ofertę dla studentów i absolwentów na careers.abb lub talentplace.pl/abb 

 

 

Lokalizacje:

 

ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Zakład Urządzeń Przekształcania Mocy i Napędów

Zakład Silników Elektrycznych

ul. Placydowska 27

 

ŁÓDŹ

Finance Expert Services

Corporate Technology Center

ul. Dr. Stefana Kopcińskiego 62 (Monopolis)

 

 

Preferowane kierunki studiów:Elektrotechnika, Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Elektronika i Telekomunikacja, Energetyka, Logistyka, Informatyka, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz Finanse i Rachunkowość, Ekonomia i pokrewne.

 

Lista Ofert

HOLIDAY INTERNSHIP

ABB

Office Work

ABB

Staż w Dziale Zaopatrzenia

Offer expires: 2024-04-26

HOLIDAY INTERNSHIP

ABB

Office Work

ABB

Staż w Dziale Testów

Offer expires: 2024-04-26

Subscribe to our newsletter and stay updated on the latest news, practices and internships!