Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

13

Lista Laureatów 2020


Drodzy Uczestnicy projektu "Praktykuj w Łodzi - staże wakacyjne 2020".

Dziękujemy serdecznie za wszystkie Wasze zgłoszenia! Z przyjemnością publikujemy listę laureatów tegorocznej edycji projektu, która zapewne jeszcze ulegnie uzupełnieniu 

Gratulujemy wybranym stażystom i życzymy powodzenia w trakcie wakacyjnego stażu!

 

FirmaNazwa ofertyStażyści
Adaptive Group Sp. z o.o.Praktykant w Dziale ConsultinguJakub Kaleta
ArcusLink Tłumaczenia SpecjalistyczneAsystent w dziale marketingu i sprzedażyJulia Róg
Asseco Data Systems S.A.Młodszy Programista JavaKinga Sierakowska
BFF Polska Sp. z o.o.Stażysta w Dziale HRMarta Narska
BluerankStaż w Dziale Reklam Płatnych (Paid Search)Wiktoria Więcek
Staż w Dziale Reklam Płatnych (Paid Search)Zuzanna Maciejewska
Born ElectricMłodszy Inżynier ElektronikSzymon Przybył
British CentreSpecjalista ds. marketingu i promocjiKarolina Gawinowska
Specjalista ds. marketingu i promocjiWiktoria Celler
Specjalista ds. obsługi klientaWeronika Cybulska
Business Support Solutions S.A.Stażysta w Dziale KsięgowościJowita Tera
Stażysta w Dziale KsięgowościDaria Sidwa
Stażysta w Dziale KsięgowościJagoda Jaworska
Clariant Services Poland Sp. z o.o.Stażysta w dziale Accounts PayableZuzanna Lech
Stażysta w dziale Accounts PayableŁukasz Adamiak
Stażysta w dziale Accounts PayableLaura Szakowska
Staż wdziale Account ReceivableAgnieszka Kwiatkowska
Staż w dziale w dziale LogisticsOlaf Stasiak
Staż w dziale w dziale LogisticsMaciej Kazimierczak
Staż w dziale Office ManagementKarolina Adamczyk
Staż w dziale Order ManagementAleksandra Bednarska
Staż w dziale Order ManagementAleksandra Janik
Staż w dziale Payment/ScanningAgnieszka Ozimkiewicz
Staż w dziale ProcurementKatarzyna Kącka
Staż w dziale ProcurementWiktoria Bochenko
Staż w dziale TAXJustyna Torba
Commerz Bank AGStaż w Dziale HRKarina Kiwert
Staż w Dziale HRAgata Wojciechowska
Staż -Junior Manual TesterTomasz Józefiak
Staż - Administrator ITKrzysztof Kopycki
Staż - Administrator ITWeronika Wieszczyk
Conduent InternshipAnna Kindl
InternshipMarta Perzyńska
Contact Pharm Sp. z o.o.-S.K.A.Telefoniczny Przedstawiciel FarmaceutycznyZuzanna Świerczyńska
Telefoniczny Przedstawiciel FarmaceutycznyWiktoria Skubiszewska
Corning Optical CommunicationsSTAŻ W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU OFCHubert Galiński
STAŻ W DZIALE PRODUKCYJNYMEwa Sakowska
Staż w Dziale R&D Aleksandra Czerwińska
Staż w Dziale R&D Piotr Stobiecki
Staż w Dziale R&D Maciej Tyliński
STAŻ W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU OCSDamian Pietrucha
STAŻ W DZIALE PRODUKCJI OFCMonika Lenart
STAŻYSTA W OBSZARZE PLANOWANIAMonika Burda
STAŻ W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU OCSMateusz Gabarkiewicz
Staż w Dziale LeanKinga Grzyb
DXC TechnologyJunior Data Governance EngineerJerzy Kukla
Junior Data Governance EngineerKamil Stencel
Junior Big Data Application SpecialistŁukasz Sobociński
Junior Big Data Application SpecialistBeata Jackowska
Eficode Poland Sp. z o.o.Junior DevOps DeveloperWojciech Kropidłowski
Junior DevOps DeveloperAnita Tereszczuk
EL-MIS Usługi ElektryczneAutomatyk programista Przemysław Chojnacki
Automatyk instalator Piotr Klajn
Automatyk instalator Dawid Mazur
Automatyk instalator Stajuda Paweł
Automatyk instalator Jakub Janaszkiewicz
EmersonPraktykant w Dziale Zarządzania Zapasami Michał Rutkowski
Praktykant w Dziale Zarządzania Projektami Klaudia Strowik
Praktykant w Dziale Zakupów StrategicznychKatarzyna Kozera
Praktykant w Dziale Zakupów ProdukcyjnychJacek Buda
Praktykant w Dziale Utrzymania RuchuFilip Jałoszyński
Praktykant w Dziale Utrzymania RuchuAgata Kalenik
Praktykant w Dziale TechnologicznymMateusz Szydłowski
Praktykant w Dziale Sales & Operations Planning (S&OP)Karolina Mruk
Praktykant w Dziale Projektowania i RozwojuTomasz Wiktor
Praktykant w Dziale Projektowania i RozwojuKrzysztof Gwadera
Praktykant w Dziale ProdukcyjnymKrzysztof Ciesielski
Praktykant w Dziale ProdukcyjnymZuzanna Dorozik
Praktykant w Dziale Planowania ProdukcjiIwona Czernik
Praktykant w Dziale Planowania ProdukcjiNicola Stankiewicz
Praktykant w Dziale Obsługi Klienta Weronika Cisło
Praktykant w Dziale LogistykiPiotr Maciejak
Praktykant w Dziale Jakości – Laboratorium JakościoweNatalia Płusa
Praktykant w Dziale Jakości – Jakość ProcesuMichał Stanielewicz
Praktykant w Dziale Inżynierii ProdukcjiMichał Rybak
Praktykant w Dziale Inżynierii ProdukcjiMaciej Skupiński
Praktykant w Dziale FinansowymPaulina Kowara
Praktykant w Dziale Jakości DanychDagmara Ciarkowska
Praktykant w Dziale Ciągłego Doskonalenia - LeanMateusz Bernat
Epassi Poland Sp. z o.o.Junior Java DeveloperAleksandra Wnuk
Junior Mobile DeveloperOlga Pietrzyk
Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.Assistant Software DeveloperKarol Podlewski
Assistant Software DeveloperOliwia Frontczak
Assistant Software DeveloperDaryna Fedorynenko
Assistant Software DeveloperDaniel Avoyan
Assistant Software DeveloperWojciech Walewski
Assistant Software DeveloperMateusz Wójcik
Assistant Software DeveloperMichał Kotecki
Assistant Software DeveloperBorys Tyran
Continuous Improvement Intern Anita Księżak
Accounting InternPaulina Rudzka
Controlling InternJoanna Klewin
Goodylabs Sp. z o.o.Staż React JS/Node JS DeveloperMaciej Majchrowski
Staż React JS/Node JS DeveloperViktor Nikolenko
Staż Frontend DeveloperArkadiusz Pawlak
HTD Polska Sp. z o.o.DeveloperAdam Zambrzycki
DeveloperJakub Zygmunt
DeveloperMateusz Kubiak
DeveloperMarcin Dłubakowski
DeveloperUrszula Sołogub
DeveloperIzabela Wiatrowska
DeveloperJędrzej Graczykowski
DeveloperArtur Wiśniewski
DeveloperMarcin Kędziora
DeveloperJan Lewandowski
Idemia Polska R&DPraktykant DevOps/SRE Robert Dębowski
KylosStażystaSergiusz Parchatko
Liki Mobile SolutionsJunior Front-end DeveloperPatryk Ordon
Junior Front-end DeveloperMichał Cholewiński
LSI SoftwareStażysta w Dziale Produkcji Oprogramowania Aleksandra Wolska
Stażysta w Dziale Produkcji Oprogramowania Magdalena Dróżdż
Stażysta w Dziale Produkcji Oprogramowania Paweł Wróblewski
MawosProjektant systemów sterujących i układów napędowychAdam Śmigielski
Programista PLC / HMI / SCADAAdrian Cieplucha
MCKB Staż w Dziale Zakupów/ Kosztorysowania/ ŁódźJulita Luźny
Staż w Dziale Realizacji Projektu Budowlanego/ KutnoWeronika Skupień
PelionStażysta/ka Sekretariatu DyrekcjiMartyna Rzeźnicka
Procter&GamblePraktyki letnie w fabryce P&G GilletteMarcin Kowalski
Praktyki letnie w fabryce P&G GilletteWojciech Śmiechowicz
PrognityMłodszy Programista .NET informacja w lipcu
Rossmann SDP Sp. z o.o.Dział Analiz i Rozwoju dla Działu Sprzedaży i Działu LogistykiMichał Adamiak
Dział Analiz Obrotu TowarowegoAngelika Błaszczyk
Dział AdministracjiKatarzyna Bułacińska
Dział Rewizji Sekcja AnalizAmelia Ciechanowska
Sekcja Systemów KasowychZofia Ciepłucha
Sekcja Technologicznego Rozwoju SklepówRobert Jakubczyk
Sekcja DanychLidia Kaczmarek
Sekcja Technologicznego Rozwoju SklepówPiotr Klimczak
Sekcja Testów i Zapewnienia Jakości oprogramowaniaAdrain Kluba
Sekcja Testów i Zapewnienia Jakości oprogramowaniaAleksandra Kolczyńska
Sekcja Kontroli i InwentaryzacjiWiktoria Kośmidrowska
Dział Analiz i Rozwoju dla Działu Sprzedaży i Działu LogistykiMateusz Kowalczyk
Dział SkaningPaweł Kowalski
BHPDominika Krysztofiak
Sekcja Zarządzania Zapasami w SklepachHubert Kuś
Sekcja Prognozowania i PlanowaniaKazimierz Ławida
Dział Analiz i Rozwoju dla Działu Sprzedaży i Działu LogistykiDominika Marciniak
Dział TransportuPaulina Markowska
HELP DESKAdam Motus
SkaningMateusz Motyliński
Sekcja Systemów Big DataGrzegorz Nalepa
Sekcja Testów i Zapewnienia Jakości oprogramowaniaKarolina Popielarz
Sekcja Systemów Big DataMagdalena Skurczyńska
Sekcja Prognozowania i  PlanowaniaKaja Surdy
Dział Kadr i PłacMartyna Toszek
Dział Kadr i PłacJoanna Wiktorowicz
HELP DESKPiotr Wiński
Dział Zarządzania Zakładowym Funduszem Świadczeń SocjalnychEwelina Witkowska
SkaningBartłomiej Zając
Biuro LogistykiDominika Zakolska
HELP DESKJakub Zięba
Dział Techniczny-SklepyAnna Życzkowska
SonocoStażysta w Dziale Planowania- STRYKÓWPatrycja Janicka
Praktykant w Dziale Utrzymania Ruchu- STRYKÓWDominika Prawda
Praktykant w Dziale AutomatyzacjiAleksandra Barylska
Unit 9Stażinformacja w późniejszym terminie
Uniwersytet Medyczny w ŁodziStażystaBartosz Rybczyński
StażystaJulia Czerwińska
StażystaWeronika Kanicka
Veolia Energia ŁódźSTAŻ WAKACYJNY - Rejon eksploatacyjnyJakub Faryś
STAŻ WAKACYJNY - dział ADMINISTRACJIMarta Burdka
Vistex Poland - CEE Sp. z o.o.QA InternŁukasz Tomczyk
Web Designer InternGrzegorz Skowroński
Web Designer InternAlicja Makowska
.Net InternKacper Prądzyński
JavaScript InternIzabela Sobczyk
Whirlpool Company Polska BTC Assistantinformacja w późniejszym terminie
Supply chain assistantinformacja w późniejszym terminie
PTP Assistantinformacja w późniejszym terminie
RTR Assistantinformacja w późniejszym terminie