LOGOWANIE

Lista Laureatów 2024

Nr
Firma Oferta stażu Laureat - Imię i Nazwisko
2
ABB Staż w Dziale Zaopatrzenia w procesie
3
  Staż w Dziale Testów w procesie
4
Alorica Poland Staż wakacyjny w działach wspierających Zuzanna Banasiak
5
Amcor Specialty Cartons Polska Sp. z o. o. Staż w Dziale Księgowości Rafał Kozioł
6
  Staż w Dziale Księgowości Natalia Wrzosek
7
Bank Pocztowy S.A. Staż w obszarze modelowania ryzyka Dominik Cieryt
8
  Staż w obszarze modelowania ryzyka Dominika Pydyszewska
9
Barry Callebaut SSC Europe sp. z o. o. Internship in Global Supplier Quality (GSQ) Adrian Majchrzak
10
  Internship in Finances (FP&A) Oliwia Zielak
11
  Internship in Finances (FP&A) Damaris Lopes
12
  Internship in HR Information Systems (HRIS) Karolina Sołtysiak
13
  Internship in HR Information Systems (HRIS) Aleksandra Mazur
14
BFF Banking Group Trainee, Pricing Analysis Maria Kałużna
15
  Trainee, Data Management Maja Rychlik
16
  Trainee, ICT Urszula Nebelska
17
  Stażysta, Dział Prawny Andrzej Robak
18
  Trainee, Credit Management Support Magdalena Głowacka
19
  Trainee, Credit Management Support Patrycja Kowalska
20
  Trainee, Cooperation with Key Accounts Weronika Błaszczyk
21
  Stażysta ds. Przygotowania Transakcji i Operacji Funduszu Szymon Krysiak
22
Boat.Systems Sp. z o.o. Junior Systems Engineer Piotr Kwiatkowski
23
  Junior Systems Engineer Grzegorz Janasek
24
BRITISH CENTRE Specjalista ds. obsługi klienta Wiktoria Sadowska
25
  Specjalista ds. marketingu Magdalena Wolska
26
BZB Projekt Biuro Zarządzania w Budownictwie Asystent projektanta branzy sanitarnej Radosław Brodecki
27
  Asytent projektanta w branży eletrycznej nie wybrano
28
Chemipack Sp. z o.o.   nie zostanie wybrany żadny stażysta
29
Clariant Global Business Services (GBS) Shared Service Center Poland Staż w Dziale Podatkowym (Tax) Julia Herka
30
  Staż w Dziale Zobowiązań (Accounts Receivable) II shift nie wybrano
31
  Staż w Dziale Cash Collection Dziyana Kaukialis
32
  Staż w Dziale Logistyki Maja Różycka
33
  Staż w Dziale Logistyki Damian Sołtys
34
  Staż w Dziale Master Data Management (MDM) Katarzyna Borsiak
35
  Staż w Dziale Zobowiązań (Account Payable) Wiktoria Nowakowska
36
  Staż w Dziale Zobowiązań (Account Payable) Maciej Wesołowski
37
  Staż w Dziale Zobowiązań (Account Payable) Kinga Kaczmarek
38
  Staż w Dziale Zobowiązań (Account Payable) Amelia Banasiak
39
  Staż w Dziale Account Payable (II shift) Miguel Angel Orosco del Rosario
40
  Staż w Dziale Zakupów (Procurement) Julia Gałka
41
  Staż w Dziale Order Management Kristina Khachatryan
42
  Staż w Dziale Order Management Aleksandra Zglińska
43
  Staż w Dziale Order Management Aniela Dziąg
44
  Staż w Dziale Order Management Paweł Wacławiak
45
  Staż w Dziale Order Management (II shift) nie wybrano
46
  Staż w Dziale Logistyki (II shift) nie wybrano
47
  Staż w Dziale Należności (Accounts Receivable) Weronika Lenart
48
Comarch Staż programistyczny nie wybrano
49
  Staż analiza biznesowa Joanna Puternicka
50
Commerzbank AG oddział w Polsce Data Engineer DevOps Intern Miłosz Wyrębkiewicz
51
  Data Engineer DevOps Intern Adam Kuszczyński
52
  Data Engineer Intern Szymon Pietrzak
53
  Data Engineer Intern Julia Pietrzykowska
54
  Python Developer Intern Wojciech Żyndul
55
  SAS DevOps Intern Paweł Saturczak
56
  SAS DevOps Intern Oskar Sławiński
57
  Cloud Engineer Intern Michał Goss
58
  Cloud Engineer Intern Patrycja Krawczyk
59
  Workplace Support Intern Aleksandra Chrust
60
  Business Analyst Intern Michał Zabost
61
  Model Developer Intern Hubert Wodziak
62
  Fullstack Developer Intern Maksymilian Posieł
63
  Fullstack Developer Intern Konrad Koza
64
  Business Expert Intern Emilia Kochutek
65
  Business Expert Intern Diana Prośniewska
66
  Business Expert Intern Wiktor Lhomme
67
  Network and Infrasturcture Engineer (with elements of Workplace Engineer) Intern Anna Shysh
68
  Application Engineer with Mainframe Intern Aleksander Moszyński
69
  DevOps Engineer Intern - Sales Analytics Mateusz Królewiak
70
  DevOps Engineer Intern - Sales Analytics Paulina Klewin
71
  Java Developer Intern Wojciech Welfe
72
  Java Developer Intern Maciej Wilczyński
73
  Fullstack Developer Intern - Securities Products Adam Przybylski
74
  Fullstack Developer Intern - Securities Products Kamil Maciocha
75
  Fullstack Developer Intern - Securities Products Jan Koślin
76
  Fullstack Developer Intern - Securities Products Adam Czerwonka
77
  Fullstack Developer Intern - Digital Architecture Magdalena Pakuła
78
  Fullstack Developer Intern - Digital Architecture Jakub Litwin
79
  Mainframe Administrator Intern Kinga Jazowy
80
  Data Quality Intern Juliusz Ciążyński
81
  BI Analyst Intern Przemysław Sawosz
82
  Business Expert with German Intern Jakub Tomaszewski
83
  Market Data Analyst Intern Zuzanna Grzeniewska
84
  Application Operation Engineer with Linux Intern Mateusz Pałka
85
  Application Operation Engineer with Linux Intern Oliwia Łukasik
86
Contact Pharm Sp. z o.o. - S.K.A. Contact Pharm - Telefoniczny Przedstawiciel Farmaceutyczny - LIPIEC Kamil Ślawski
87
  Contact Pharm - Telefoniczny Przedstawiciel Farmaceutyczny - SIERPIEŃ Wiktoria Horniatko
88
  Contact Pharm - Telefoniczny Przedstawiciel Farmaceutyczny - WRZESIEŃ nie wybrano
89
Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. Praktyki w Dziale Automatyki Ziemowit Pawłowski
90
  Praktyki w Dziale Wsparcia Produkcji Jakub Tamuć
91
  Praktyki w Dziale Inżynierii Procesu Rafał Brzostowski
92
  Praktyki w Dziale Materiałów i Zdolności Procesowych Zuzanna Osmólska
93
  Praktyki w Dziale Zarządzania Projektami Oliwia Trzmielak
94
  Praktyki w Regionalnym Dziale Inżynieryjnym Jakub Szlarzyński
95
  Praktyki w Dziale Inżynieryjnym Automatyki nie wybrano
96
  Praktyki w Dziale Inżynierii Produktu nie wybrano
97
  Praktyki w Dziale Inżynierii Produkcji Mateusz Sieradzki
98
  Praktyki w Dziale Utrzymania Ruchu nie wybrano
99
  Praktyki w Dziale Utrzymania Ruchu (DUR) Jakub Dobrysiak
100
  Praktyki w Dziale BHP Patrycja Skrzypińska
101
  Praktyki w Dziale Produkcji Małgorzata Obolewska
102
  Praktyki w Dziale R&D - Design Support Services Michał Rupiński
103
  Praktyki w Dziale Zakupów Strategicznych Gabriela Rogala
104
  Praktyki w Dziale Inżynieryjnym Martyna Foryś
105
  Praktyki w Dziale Badań i Rozwoju Bartłomiej Dymny
106
  Praktyki w Dziale R&D - Measurement Systems Development Norbert Czyżycki
107
  Praktyki w Laboratorium Testów i Kwalifikacji nie wybrano
108
EFLA Staż w zespole projektowania konstrukcji Karolina Skwarka
109
  Staż w zespole projektowania stacji WN Tomasz Cieślak
110
  Staż w zespole projektowania stacji WN Szymon Staszek
111
  Staż w zespole projektowania linii nie wybrano
112
Emerson AFCP Poland Sp. z o.o. Praktyki inżynierskie w biurze Kierownika Produkcji Maciej Lisiak
113
  Praktyki inżynierskie w biurze Kierownika Produkcji Jan Świątek-Szokalski
114
  Praktykant/ka w dziale BHP i OŚ Kacper Kociołek
115
  Praktykant/ka w Dziale Obsługi Klienta w firmie produkcyjnej Zuzanna Werner
116
  Praktykant/ka w dziale Technicznym Weronika Kisiel
117
  Praktykant/ka w Dziale Utrzymania Ruchu Marta Żurawska
118
  Praktykant/ka w dziale Ciągłego Doskonalenia i Lean Manufacturing Julia Janus
119
  Praktykant/ka w Dziale Finansowym Marta Młynarczyk
120
  Praktykant/ka w Dziale Inżynierii Produkcji Damian Gabrysiak
121
  Praktykant/ka w Dziale Jakości Malwina Najder
122
  Praktykant/ka w Dziale Logistyki Bartosz Bocheński
123
  Praktykant/ka w Dziale Planowania Produkcji nie wybrano
124
  Praktykant/ka w Dziale Projektowania i Rozwoju (R&D) Jan Rymkiewicz
125
  Praktykant/ka w Dziale Technologicznym Alan Marciniak
126
  Praktykant/ka w Dziale Zakupów Produkcyjnych Magda Piech
127
  Praktykant/ka w Dziale IT (bazy danych) Aleksandra Imiołczyk
128
ePassi Poland Sp. z o.o. Junior Software Developer Jakub Pazio
129
  Junior Software Developer Jakub Gradzewicz
130
  Junior Software Developer Marcin Frejnagel
131
Grupa iTur.pl Sp. z o.o.   nie zostanie zatrudniony żadny stażysta
132
HAPAM Poland Sp. z o.o. Płatny staż wakacyjny w Dziale Sprzedaży i Marketingu Wiktoria Wośko
133
  Płatny staż wakacyjny w Dziale Produkcji nie wybrano
134
Hexagon | Intergraph Polska Sp. z o.o. Staż - Programista C++ (Innovation Hub team) nie wybrano
135
  Software Developer nie wybrano
136
  Software Developer for Machine Learning nie wybrano
137
  Software Developer for Machine Learning Marcin Klimkiewicz
138
  Research Engineer / Data Science - Intern Mateusz Podolski
139
Hitachi Energy Poland Sp. z o.o. Dział Planowania i Przygotowania Produkcji – Staż wakacyjny 2024 w procesie
140
  Dział Planowania - Staż wakacyjny 2024 Izabela Włosiak
141
  Test Developer - Staż Wakacyjny 2024 Krzysztof Kaniuka
142
  Dział Prawny - Staż Wakacyjny 2024 Wiktor Frączkiewicz
143
  Test Developer - Staż Wakacyjny 2024 Michał Browarski
144
  Test Developer - Staż Wakacyjny 2024 Magdalena Siuda
145
  Dział Utrzymania Ruchu - Staż Wakacyjny 2024 Patrycja Kowalska
146
  Test Developer - Staż Wakacyjny 2024 Tycjan Lamkiewicz
147
  Inżynier ds. Rozwoju Produktu – Staż Wakacyjny 2024 Paulina Guźlińska
148
  Analityk Biznesowy (Design to Value) - Staż Wakacyjny 2024 w procesie
149
  Elektrotechnik w dziale Stacji Prób - Staż Wakacyjny 2024 w procesie
150
  Chemik w dziale Laboratorium Olejowe - Staż Wakacyjny 2024 Natalia Drzazga
151
  Dział Inżynieryjny - Staż Wakacyjny 2024 w procesie
152
HSV Polska Sp. z o.o. Stażysta w obszarze wsparcia systemu ERP w procesie
153
  technolog produkcji w procesie
154
  staż w dziale utrzymania ruchu w procesie
155
  staż w dziale jakości w procesie
156
  staż w dziale logistyki w procesie
157
  stażysta automatyk w procesie
158
HTD Health Developer Intern nie wybrano
159
Hutchinson Poland Sp. z o.o. Zakład Łódź 2 Stażysta Administracji Produkcyjnej nie wybrano
160
  Stażysta w Dziale Utrzymania Ruchu Anton Harkavenko
161
  Stażysta w Dziale Utrzymania Ruchu Konrad Prygiel
162
  Stażysta w dziale industrializacji Patryk Gajewski
163
  Stażysta w Dziale Utrzymania Ruchu (Magazyn) Bartosz Jadczak
164
  Stażysta Mechatronik branża Lotnicza Dawid Szczech
165
IDEMIA Poland R&D Staż wakacyjny DevOps w IDEMII Piotr Płeska
166
  Staż wakacyjny DevOps w IDEMII Kacper Kafara
167
  Staż wakacyjny DevOps w IDEMII Jakub Szymczak
168
  Staż wakacyjny DevOps w IDEMII Mateusz Karbownik
169
  Staż wakacyjny DevOps w IDEMII Adrian Jagieła
170
  Staż wakacyjny DevOps w IDEMII Stanisław Piechota
171
  Staż wakacyjny DevOps w IDEMII Mateusz Milczarek
172
Intelligent Logistic Solutions Sp. z o.o. (w skrócie: ILS Sp. z o.o.) Stażysta/-ka w dziale Wsparcia IT Łukasz Muras
173
Jatech Arkadiusz Jach Staż w Dziale Technicznym Artur Eliasiewicz
174
  Staż w Dziale Programistycznym Jakub Koziarski
175
MAWOS Sp. z o.o. Praktykant/Stażysta - Programista PLC / HMI / SCADA / DCS Wiktor Duś
176
  Praktykant/Stażysta - Programista PLC / HMI / SCADA / DCS Kamil Candrowicz
177
  Praktykant/Stażysta - Projektant systemów sterujących i układów napędowych nie wybrano
178
MCKB S.A. Staż wakacyjny Julia Nowacka
179
Mikomax Sp. z o.o. Praktyki w Dziale HR Karolina Kowalska
180
  Praktyki w zespole certyfikacji nie wybrano
181
  Praktyki - Inżynier procesu Sylwia Piaseczna
182
  Praktyki w Dziale Utrzymania Ruchu nie wybrano
183
  Praktyki w Dziale Logistyki nie wybrano
184
Pelion S.A. Staż - Asystent/ka Dyrekcji Zofia Pietrzyk
185
Philips Procurement & Integrated Supply Chain Engineering Internship w procesie
186
Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. Staż w Dziale Analiz w procesie
187
  Staż w Dziale IT w procesie
188
  Staż w Dziale Transportu w procesie
189
  Staż w Dziale Zakupów w procesie
190
  Staż w Dziale Rozwoju Wsparcia Sprzedaży w procesie
191
  Staż w Dziale Logistyki Magazynowej w procesie
192
PRINT LOGISTIC. SP. Z O.O. Asystent biurowy nie wybrano
193
  drukarz tkanin / obsługa maszyn Izabela Myjak
194
  Grafik nadruków tkanin nie wybrano
195
Procter&Gamble Inżynierskie Płatne Praktyki Wakacyjne w fabryce kosmetyków P&G w Aleksandrowie Łódzkim w procesie
196
  Praktyki w fabryce P&G Gillette w Łodzi w procesie
197
PwC Polska Płatne praktyki | Audyt Amelia Kołodziejczyk
198
Qlos Sp. z o.o. Płatny Staż w Dziale Administracji IT Dawid Gąsior
199
  Płatny Staż w Dziale Marketingu nie wybrano
200
Rossmann SDP sp. z o.o. Stażysta w Centrum Dystrybucyjnym w Łodzi, Dział Operacyjny Karolina Chojnacka
201
  Stażysta w Centrum Dystrybucyjnym w Łodzi, Dział Operacyjny Ewa Pydyszewska
202
  Stażysta w Biurze Działu Operacyjnego Natalia Wodzyńska
203
  Stażysta w Dziale Analitycznego Wsparcia Drogerii Julia Rodak
204
  Stażysta w Dziale Transportu Julia Stemplowska
205
  Stażysta w Dziale Operacyjnym E-Commerce Maria Jarzębska
206
  Stażysta w Dziale Kadr i Płac Paweł Krupa
207
  Stażysta w Dziale Kadr i Płac Wiktoria Banachowska
208
  Stażysta w Dziale Kadr i Płac Patrycja Siwierska
209
  Stażysta w Dziale Administracji w Dziale Technicznym Drogerie Martyna Boryczka
210
  Stażysta w Dziale Administracji w Sekcji Zarządzania Korespondencją Daria Galuś
211
  Stażysta w Dziale Rewizji w Sekcji Wsparcia Administracyjnego nie wybrano
212
  Stażysta w Dziale BHP Anna Rzepecka
213
  Stażysta w Dziale Prawno-Organizacyjnym w Sekcji ds. Reklamacji Oksana Zaniewicz
214
  Stażysta w Dziale Prawnym Antoni Owczarski
215
  Stażysta w Dziale Inwestycji Sklepy w Sekcji Technicznej i Projektów Innowacyjnych nie wybrano
216
  Stażysta w Dziale Inwestycji Sklepy w Sekcji Biuro nie wybrano
217
  Stażysta w Dziale Operacyjnym w Sekcji Zarządzania Zapasami w Sklepach Marta Budek
218
  Stażysta w Dziale Inwestycji w Sekcji Projektowej nie wybrano
219
  Stażysta w Dziale Operacyjnym w Sekcji Współpracy z Dostawcami nie wybrano
220
  Stażysta w Dziale Operacyjnym w Sekcji Zarządzania Zapasami w Magazynie Marta Wolnicka
221
  Stażysta w Dziale Analiz Obrotu Towarowego Anastazja Kaczmarek
222
  Stażysta w Dziale Operacyjnym - Sekcja Prognozowania i Planowania Katarzyna Kopińska
223
  Stażysta w Dziale Operacyjnym - Sekcja Prognozowania i Planowania Robert Gluck
224
Salve Medica Sp. z o. o. Sp. k. Staż w Dziale POZ (Podstawowa Opieka Zdrowotna) w procesie
225
  Staż w Dziale Kadr i Płac Monika Strzelec
226
Sandoz Polska Staż w dziale Operacyjnego Zapewnienia Jakości Małgorzata Ciach
227
  Staż w dziale Operacyjnego Zapewnienia Jakości Natalia Berska
228
  Staż w dziale Quality Control Kinga Gutkowska
229
  Staż w dziale Quality Control Artur Milo
230
  Staż w dziale Utrzymania Ruchu Zuzanna Zawadzka
231
  Staż w dziale Utrzymania Ruchu Karol Kopeć
232
  Staż w dziale Quality System & Compliance nie wybrano
233
  Staż w dziale Technical Services Damian Sokół
234
  Staż w dziale MS&T nie wybrano
235
  Staż w dziale Wsparcia Produkcji Zofia Brdoń
236
  Staż w dziale Wsparcia Produkcji Patryk Karcz
237
  Staż w dziale Wsparcia Produkcji Wiktoria Kiwiorska
238
  Staż w dziale HSE Wojciech Rafalski
239
  Staż w dziale Projektów Inwestycyjnych Adrian Pęczak
240
Scanfil Poland Sp z o.o.   nie zostanie wybrany żadny stażysta
241
Scanreco Poland Sp. z o.o. Staż wakacyjny w dziale Jakości w procesie
242
  Staż wakacyjny w dziale Supply Chain w procesie
243
  Staż wakacyjny w dziale Engineering/Operations w procesie
244
Sempertrans Bełchatów sp. z o. o. Staż w dziale utrzymania ruchu Michał Depta
245
  Staż w Laboratorium nie wybrano
246
  Staż w dziale księgowości nie wybrano
247
  Staż w dziale Jakości nie wybrano
248
  Staż w dziale IT Jan Kozłowski
249
  Staż w dziale zakupów produkcyjnych Marta Kamecka
250
  Staż w dziale Planowania Produkcji nie wybrano
251
  Staż w dziale Gospodarki Magazynowej nie wybrano
252
  Staż w dziale zakupów nieprodukcyjnych nie wybrano
253
Sii sp. z o.o. Letnia Akademia Talentów: Inżynier danych/Analityk - staż Igor Bobrukiewicz
254
  Staż w Letniej Akademii Talentów – .NET Developer Piotr Hynasiński
255
  Staż w Letniej Akademii Talentów – IT Support z językiem niemieckim nie wybrano
256
  Staż w Dziale Zapobiegania Praniu Pieniędzy (AML) nie wybrano
257
  Staż w Letniej Akademii Talentów – Java Developer nie wybrano
258
  Letnia Akademia Talentów: Staż w Centrum Kompetencyjnym Dynamics nie wybrano
259
  Staż w Letniej Akademii Talentów – AEM Developer Jakub Osypiuk
260
  Staż w Letniej Akademii Talentów – Programista integracji nie wybrano
261
Sklepy Komfort S.A. Staż w Dziale Handlowym Damian Olejniczak
262
  Staż w Dziale Transportu nie wybrano
263
  Staż w Dziale Zakupów nie wybrano
264
SWM POLAND SP. Z O.O Staż w dziale Utrzymania Ruchu Bartosz Głowacki
265
Transfer Multisort Elektronik sp. z o.o. Staż w Dziale Analiz i Statystyk Robert Wojech
266
  Staż w Dziale Analiz i Statystyk Michał Brzozowski
267
  Staż w Dziale Analiz i Statystyk Barbara Orpel
268
  Staż w Dziale Compliance i Kontroli Wewnętrznej nie wybrano
269
Truvant Europe Sp. z o.o. Praktyki Dział Jakości Piotr Szaran
270
  Praktyki Dział Kontrolingu Aleksandra Jałbrzykowska
271
  Praktyki Dział Planowania Paulina Górska
272
  Praktyki Dział Rozwoju Opakowań Kinga Grabiszewska
273
  Praktyki Dział Zakupów Beata Lis
274
  Praktyki Dział Zakupów Krystian Gończar
275
  Praktyki Dział Inżynieryjny Jagoda Czuj
276
  Praktyki Dział BT (IT) Miłosz Malewicz
277
  Praktyki Dział Utrzymania Ruchu Jakub Pawłowski
278
  Praktyki Dział Informatyczny Klaudia Wątorek
279
UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI Stażystka/Stażysta w Biurze ds. Nieruchomości Wiktoria Dobrowolska
280
  Stażystka/Stażysta w Dziale ds. Rekrutacji i Promocji Studiów Michalina Baranowska
281
  Stażystka/Stażysta - broker innowacji w Sekcji ds. Transferu Technologii, Centrum Innowacji i Transferu Technologii Barbara Chodurska
282
  Stażystka/Stażysta - broker innowacji w Sekcji ds. Transferu Technologii, Centrum Innowacji i Transferu Technologii Natalia Cieślak
283
  Stażystka/Stażysta w Dziale Księgowości Wiktoria Zagłoba
284
  Stażystka/Stażysta w Centrum Kompetencji Procesowych Kacper Pęśko
285
  Stażystka/Stażysta w Dziale Współpracy Zagranicznej Wiktoria Wróblewska
286
  Stażystka/Stażysta w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego Aleksandra Czajkowska
287
  Stażystka/Stażysta w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego Małgorzata Czajka
288
  Stażystka/Stażysta do Działu Spraw Osobowych Katarzyna Kacprzak
289
  Stażystka/Stażysta Archiwum Wiktoria Łukawczyk
290
  Stażystka/Stażysta w Biurze Inwestycyjno-Technicznym nie wybrano
291
  Stażystka/Stażysta w Dziale Aparatury i Serwisu Aleksandra Konieczna
292
  Stażystka/Stażysta w Dziale Aparatury i Serwisu Maja Filanowska
293
  Stażystka/Stażysta w Dziale Płac I Zasiłków Magdalena Tomczyk
294
  Stażystka/Stażysta w Centralnym Ośrodku Egzaminacyjnym Daria Galuś
295
Vention Internship Salesforce Przemysław Dudek
296
Veolia Energia Łódź S.A. Płatny staż w Zespole Zarządzania Projektami Kacper Balcerak
297
  Płatny staż w Zespole Zarządzania Projektami Jakub Nowak
298
  Płatny staż w Dziale Zakupów i Logistyki Małgorzata Somorowska
299
  Płatny staż w Dziale Utrzymania Majątku Produkcyjnego Weronika Łaczkowska
300
  Płatny staż w Dziale Utrzymania Majątku Produkcyjnego (branża budowlana) Alicja Gołaś
301
  Płatny staż w Dziale Inżynierii Dystrybucji Nikola Mandrysz
302
  Płatny Staż w Zespole ds. Innowacji Mateusz Goss
303
WÖRWAG PHARMA OPERATIONS Stażysta w Dziale Utrzymania ruchu Jakub Nawrocki
304
Ziehl-Abegg Sp. z o.o Staż w dziale Maintenance Szymon Słowikowski
305
  Staż w dziale Process Engineering Norbert Gołygowski

Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje oraz oferty praktyk i staży