Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

39

Zasady aplikowania

Jak aplikować?

 

KROK 1

Wszystkie oferty staży wakacyjnych dostępne są na stronie www.praktyki.lodz.pl w okresie od 1 do 26 kwietnia 2019 roku.

KROK 2

Zarejestruj / Zaloguj się na stronie -> Wybierz ofertę dla siebie -> dodaj CV i/lub List Motywacyjny -> APLIKUJ!

UWAGA!

W dokumentach aplikacyjnych należy dopisać klauzulę:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Prezydenta Miasta Łodzi z siedzibą w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 104 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w ramach projektu „Praktykuj w Łodzi-staże wakacyjne 2018” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Każdy z biorących udział w Projekcie przez przystąpienie do niego oraz poprzez wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych akceptuje warunki Regulaminu projektu .

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili uczestnikowi przysługuje prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych użytkownika.

KROK 3

W przypadku ofert, w których wymagane jest przesłanie dodatkowo np. portfolio p rosimy o dodanie w treści CV lub LM linku do własnej strony www lub z dostępem do portfolio.