Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

53

Zasady aplikowania

 

 

KROK 1

Oferty staży wakacyjnych dostępne są na stronie www.praktyki.lodz.pl w okresie od 1 do 30 kwietnia 2021 roku. Uwaga! W przypadku kilku ofert firm rekrutacja kończy się wcześniej, terminy podane są w każdej ofercie.

KROK 2

Zarejestruj / Zaloguj się na stronie -> Wybierz max 5 ofert dla siebie -> dodaj CV i/lub List Motywacyjny -> APLIKUJ!

UWAGA!

Każdy z biorących udział w Projekcie przez przystąpienie do niego oraz poprzez wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych akceptuje warunki Regulaminu projektu .

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili uczestnikowi przysługuje prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych użytkownika.

KROK 3

Po zakończonej rekrutacji (w maju i czerwcu) obywa się selekcja aplikacji, pracodawcy mogą zaprosić wybranych kandydatów na rozmowy rekrutacyjne, wybór laureatów projektu nastapi najpóźniej do 10 czerwca 2021 r., a lista wybranych stażystów zostanie opublikowana najpóźniej do 14 czerwca 2021 na stronie www.praktyki.lodz.pl oraz www.mlodziwlodzi.pl