LOGOWANIE
Praktykant/ka w Laboratorium Badawczo-Rozwojowym
Oferta ważna do: 2024-05-31

Jesteśmy polską firmą z największym udziałem na krajowym rynku chemii budowlanej i znaczącym graczem w Europie Środkowo-Wschodniej.

Marka ATLAS należy do najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich marek.

W GRUPIE ATLAS zatrudniamy, na różnych stanowiskach, ponad 2 tysiące pracowników. Jesteśmy stabilnym i wiarygodnym pracodawcą, z którym ludzie wiążą się na lata.

Praca w ATLASIE daje dużo satysfakcj oraz pozwala na zdobycie doświadczenia zawodowego, jak i życiowego.

Oferujemy:

Atlas Sp. z o. o. największy producent chemii budowlanej w Polsce do swojej Centrali zlokalizowanej w Łodzi do Laboratorium Badawczo-Rozwojowego poszukuje Praktykantów w ramach obowiązkowych praktyk studenckich

Zakres zadań:
  • poznanie praktycznych zagadnień związanych z pracą w nowoczesnym laboratorium badawczo-rozwojowym największego producenta chemii budowlanej w Polsce
  • poszerzenie wiedzy zdobytej na studiach i rozwijanie umiejętności praktycznego jej zastosowania
  • naukę od najlepszych specjalistów w Polsce w swojej dziedzinie
  • naukę umiejętności takich jak: organizacja pracy, zarządzanie czasem, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • możliwość nawiązania kontaktów zawodowych
Umiejętności:
  • dokładność i zaangażowanie
  • entuzjazm i chęć do nauki
  • dyspozycyjność ok. 6 tygodni w miesiącach letnich tj. od czerwca do września
Kierunek studiów
  • Dowolna uczelnia: Dowolny Kierunek
Dokumenty potrzebne do aplikacji:

CV

Praktyki

Atlas Sp. z o.o.

  • PłatnaNie
  • Dział firmyLaboratorium Badawczo-Rozwojowe
  • StanowiskoPraktykant/ka
  • MiejscowośćŁódź
  • Rozpoczęcie pracy2024-06-01
  • Możliwość zatrudnienia na stałeNie
  • Liczba osób1
  • Tryb pracyPraca Stacjonarna
Kontakt :

Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje oraz oferty praktyk i staży