LOGOWANIE
Płatne praktyki | Audyt
Oferta ważna do: 2024-04-26

 W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego
świata. Jesteśmy siecią firm działającą w 152 państwach. Zatrudniamy ponad 327 tysięcy osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego
oraz audytu.

W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług
Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie.

Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000 osób, w tym niemal 2000 w zespołach technologicznych.

Oferujemy:

Audytem zajmujemy się kompleksowo – nie zamykamy się jedynie w rachunkowości i sprawozdawczości. Nasi
audytorzy to doradcy, kompleksowo patrzący na działalność firm, wykorzystujący posiadane doświadczenie, kompetencje i technologie w realizacji usług audytorskich. W ramach obszaru pracujemy w Audycie Ogólnym przedsiębiorstw handlowych i produkcyjnych oraz w Audycie Usług Finansowych. Budujemy trwałe relacje
biznesowe z naszymi klientami, szczegółowo analizujemy strategię ich firm i zasady funkcjonowania.

Dołączając do nas zyskujesz:

  • zatrudnienie na okres praktyk z możliwością kontynuacji współpracy, będziesz pracować w trybie hybrydowym,
  • wiele opcji poszerzania wiedzy (np. mentoringu od doświadczonych koleżanek i kolegów, warsztatów, szkoleń e-learning),
  • możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in. lunch pass, karta Multisport czy masaże) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in. vouchery, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,
  • program wellbeingowy - sesje mindfulness i oddychania, wsparcie psychologiczne,
  • 3h w miesiącu na wolontariat, a także opcję zaangażowania się w wewnętrzne inicjatywy takie jak PwC Shine (LGBT+) czy Women@PwC,
  • a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do PwC.

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • uzupełnij formularz oraz prześlij CV,
  • weź udział w grze rekrutacyjnej oraz teście językowym, o których więcej
    przeczytasz
    tutaj,
  • poznajmy się lepiej na rozmowie rekrutacyjnej!

W razie problemów, napisz do nas: pl_kariera@pwc.com.

Zakres zadań:

Twoja przyszła rola:

  • udział w projektach dla firm z różnych sektorów gospodarki, zarówno
    ogromnych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych,

  • zdobycie wiedzy o standardach rewizji finansowej oraz sprawozdawczości
    finansowej,

  • uczestnictwo w badaniach sprawozdań finansowych wraz z zespołem,
  • działanie w systemach niezbędnych do realizacji badania.
Umiejętności:

Aplikuj, jeśli:

  • studiujesz na min. 3. roku studiów lub masz ukończoną szkołę wyższą,
  • interesujesz się ekonomią / finansami,
  • posiadasz zdolności analityczne i umiejętność logicznego myślenia,
  • jesteś na bieżąco z wydarzeniami ze świata i biznesu,
  • szybko się uczysz i zdobywasz wiedzę,
  • chętnie pracujesz w zespole,
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • dobrze znasz program MS Excel,
  • Twoja dyspozycyjność pozwala na podjęcie praktyk w sezonie jesienno-zimowym i na lokalne podróże do biur klientów PwC.
Dokumenty potrzebne do aplikacji:

CV

Staże wakacyjne

PwC Polska

  • PłatnaTak
  • Dział firmyAudyt
  • StanowiskoPraktykant
  • MiejscowośćŁódź
  • Rozpoczęcie pracy2024-07-01
  • Możliwość zatrudnienia na stałeTak
  • Liczba osób1
  • Tryb pracyPraca Hybrydowa
Kontakt :

Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje oraz oferty praktyk i staży