LOGOWANIE
Powrót do ofert
Płatne Praktyki w Dziale Test Inżynieringu
Oferta ważna do: 2023-02-27

Dell jest globalnym producentem komputerów, zajmującym 33 miejsce na liście największych firm świata - „Fortune 500”. Oferuje nowatorskie produkty i usługi dla klientów indywidualnych i firm, w tym laptopy i komputery stacjonarne, projektory, drukarki, rozwiązania z zakresu macierzy dyskowych oraz  serwery. Dell zasłynął z wdrożenia bezpośredniego modelu sprzedaży, który omijał pośredników w drodze komputera z fabryki do Klienta. Firma jest też pionierem sprzedaży przez Internet – każdy może stworzyć dopasowany do swoich potrzeb komputer, od komponentów wewnętrznych zaczynając, a na kolorze obudowy kończąc, po czym śledzić etapy produkcji i dostawy.    Dell w Polsce  Jest obecny od 17 lat. Główne biuro handlowe jest w Warszawie, a od 2007 roku w Łodzi działa najnowocześniejsza w strukturach firmy fabryka. Produkowane w niej komputery i serwery trafiają na rynki całej Europy. Warta 200 milionów euro inwestycja rozpoczęła się pod koniec 2006 roku, a już 12 miesięcy później linię produkcyjną opuścił pierwszy komputer z logo „Made in Poland”. Na ceremonię otwarcia przyjechał prezes i założyciel firmy - Michael Dell.

Oferujemy:

 Oferujemy: 

· płatną praktykę w oparciu o umowę zlecenie (325 godzin do realizacji w okresie marzec – maj; elastyczny grafik tak, by można było spokojnie połączyć studia z praktykami) 

· dostęp do najnowszych technologii 

· możliwość nauki od doświadczonych inżynierów  

 

 Nasze oczekiwania: 

 

· znajomość podstaw przynajmniej jednego języka programowania Bash, JavaScript, Python lub
innego  

· znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym 

· zainteresowanie nowymi technologiamy wytwarzania oprogramowania  

Zakres zadań:

 · udział w inicjacji i realizacji nowych i/lub istniejących projektów usprawniania procesów produkcji poprzez poprawę jakości i wydajności 

· identyfikacja możliwości oraz wspieranie wdrażania nowych rozwiązań zwiększających automatyzację testów i procesów produkcyjnych przy opiece doświadczonych kolegów z zespołu  

 

Jeśli jesteś zainteresowany realizacją praktyk w dziale jakości, to wyślij cv na adres: Rekrutacja.lodz@dell.com (w temacie napisz: PRAKTYKANT_TEST). 

Do zobaczenia w Dell Technologies 😊.  

Kierunek studiów
 • Politechnika Łódzka: Informatyka w biznesie
 • Politechnika Łódzka: Informatyka
Jęzki
 • Angielski: Średniozaawansowany
Dokumenty potrzebne do aplikacji:

CV

Praktyki

Dell Products (Poland) Sp. z o.o.

 • PłatnaTak
 • Dział firmyTest Inżyniering
 • StanowiskoPraktykant
 • MiejscowośćŁódź
 • Rozpoczęcie pracy2023-02-28
 • Zakończenie pracy2023-05-30
 • Możliwość zatrudnienia na stałeTak
 • Tryb pracyPraca Hybrydowa
Kontakt :

Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje oraz oferty praktyk i staży